מרכז זיקית  מתמחה בהנגשת הנושא הפיננסי לנשים, החל מהתנהלות יום יומית וכלה ביצירת הכנסה פאסיבית.

המרכז פונה לנשים מהסיבה המאוד פשוטה שאפילו במאה ה 21 עדיין נשים לא מספיק מיודדות עם כסף.
אנחנו חיות בעולם של שפע בו הכול זמין ונגיש ואם לא נדע לנהל את כספנו, נמצא את עצמנו במקום מאוד מאתגר.

הניהול הכספי מתחיל ביום יום אבל ממשיך לתוך המקום של הסתכלות קדימה ותכנון פיננסי ללא תלות.

מרחב נשי מאפשר למידה הרבה יותר נעימה, מאפשר שאילת שאלות (שלא נשאלות במרחב משותף), ובנוסף לכל זה, נשים לאורך שנים מצליחות לנהל את הכסף שלהן עם תוחלת תשואה גבוהה יותר בזכות התכונות הנשיות שמיוחסות אלינו – אז למה לא???

דרך כלים פשוטים מעולמות שונים יצרתי תוכנית אדפטיבית בה תוכלי לקבל מענה לצרכים שלך בשלוש דרכים שונות: הדרכות וסדנאות, ליווי קבוצתי וליווי פרטני.

שירותי המרכז ניתנים באופן פרונטלי, ניתנים דרך המדיה הדיגיטלית בלייב (סקייפ, וובינרים) ודרך קורסים והדרכות דיגיטליות.

הסיפור שלי

נעים מאוד ותודה שבחרת לבקר באתר.

אני אתחיל בעבר כי הוא בהחלט עיצב אותי. גדלתי בבית בו אבא פרנס וכל ההחלטות היו אצלו. בגיל 12 קיבלתי מתנות לבת מצווש ורכשתי את שטר ה 100$ הראשון שלי (בזמנו הדולר היה שווה 2 שקלים), זה לא שהפכתי לעשירה, אבל באותו רגע הבנתי שהבחירה היא בידיים שלי.  זה היה הטריגר הראשון שלי מבחינה כלכלית.

אחרי הצבא, בחרתי ללמוד מחשבים, כי עושים שם הרבה כסף. מהר מאוד הבנתי שללא אינטראקציה עם א.נשים אני לא אהנה מהעבודה ואחרי שנה שיניתי את לימודיי ועברתי ללמוד מנהל עסקים. ההתמחות הראשית שלי הייתה מימון וההתמחויות משנה שלי היו שיווק וניהול.

זו הייתה הפעם הראשונה שנחשפתי לתחום הכספים מבחינה אקדמאית. גילתי עולם קסום, עם כל כך הרבה אפשרויות ושניהול נכון של הכסף הן בחיי היום יום והן בעסק הוא המפתח להגשמת החלומות שלנו.

לאחר מכן למדתי וניגשתי למבחנים של רשות ניירות ערך ועברתי את המבחנים של ניהול תיקים וייעוץ השקעות. עם התעודה והרבה תעוזה נכנסתי למערכת הבנקאית ולאורך הקריירה שלי שם, ייעצתי למעל 2,000 לקוחות.

לצערי הרוב המוחלט היה מנוהל ע"י הגבר. אני אומרת לצערי משום שהאישה בחרה או הובחרה (תלוי מי מסתכל.ת על זה) להישאר באפלה ואחרי פטירת הבן זוג היא הייתה נשארת תלושה מהמציאות עם פחדים מטורפים מהמקום הכספי- איך נשרוד, איך נשלם, מה יהיה ועוד כל מיני ביטויים למרות שלא היה צורך ממשי בדאגה (היה מספיק כסף).

לכלים האקדמאים הוספתי כלים מהעולם הריגשי ולמדתי אימון, גישור בהתמחות של משפחה, הנחיית קבוצות ותואר שני שעוסק בשינוי חברתי דרך הנחיית קבוצות.

אני ירושלמית גאה ובזמני הפנוי אני יזמת חברתית אשר מקדמת את קהילת העסקים השכונתית, מתנדבת בעמותת יוזמות עתיד שם אני אחראית על צוות המנטוריות והמנטורים הירושלמי ועוד.

יש שאלות? דברי איתי

בכל שאלה, חשש או התייעצות אשמח שתשאירי פרטים ואחזור בהקדם

שתפי עם חברות