אל שוק ההון נחשפתי לראשונה בשנת 2001 במהלך לימודי התואר הראשון שלי ומאז אני משקיעה באופן פעיל. אל המבחנים של רשות ניירות ערך הגעתי באופן עצמאי. אני מאוד מאמינה בידע והחלטתי שאם אני כבר משקיעה עדיף שאתמקצע. 
לאחר מכן עברתי התמחות ועבדי בבנק בתור יועצת השקעות ויועצת פנסיונית. במהלך השנים ייעצתי למעל 2,000 לקוחות שונים. הרוב המוחץ של הלקוחות שלי היו הגברים ולאו דווקא בשל היותם בעלי הכספים. הבעיה נוצרה בעיקר אחרי שהגבר נפטר והשאיר את האישה להתמודד. נחשפתי ללא מעט פחדים לגבי מימון החיים למרות שלא באמת הייתה בעיה כלכלית. כל זה בשילוב עם המשוב מהקורס הפרונטלי הראשון שלי גרמו לי להבין שאת הקורסים שלי אני מייעדת לנשים.

במהלך הקורס נכיר את הבורסה בת"א, את המוצרים השונים ונלמד לבחור אותם.
נהפוך את התיאוריה לפרקטיקה בדרך ליצירת הכנסה פאסיבית מהכסף שלנו.

הקורס הינו דיגיטלי, מהמחשב שלך בזמן ובמקום שנוח לך. כל מה שאת צריכה זה חיבור לאינטרנט. הקורס בנוי מ 7 מודולים וכל מודול מפורק לפרקים קצרים, כך שניתן לראות כל ערב פרק אחד קצר בדרך אל הידע הנכסף.
בסוף הקורס (טוב נו כבר בשיעור השני) תוכלי לבחור את המוצרים שירכיבו את תיק ההשקעות שלך. בין אם תעשי זאת לבד ובין אם תבחרי להעזר ביועצ.ת השקעות או מנהל.ת תיקים עכשיו תוכלי להבין על מה מדברים איתך וגם תוכלי לקבל החלטות מושכלות שנכונות לך.

יש שאלות, דברו איתי

בכל שאלה, חשש או התייעצות אשמח שתמלאו את הטופס ותשלחו אלי ואחזור בהקדם