שוק ההון הינו אחד מאפיקי ההשקעה המניבים רווחים גבוהים לאורך שנים, ויחד עם זאת הוא נתפס הרבה פעמים כהימורים.

שוק ההון מצריך לימוד, אך יחד עם זאת אם תפתחי את הראש לאפשרויות, תבחרי ללמוד אותו, את תביני שהוא רחוק ממדע טילים וניתן דרכו לגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך.

אז איך עושים את זה?

אני יכולה להגיד שפיתחתי שיטה, אבל בתכ'לס זה המתכון לכל מה שבא לך לעשות רק תשני את השם. היום זה שוק ההון ומחר זה פיתוח אישי, קריירה, מוצר דיגיטלי באמת כל מה שעולה על דעתך.

שלב ראשון , טופחות לעצמנו על השכם שאנחנו כאן, קוראות עליו ובוחרות להתמודד עם החור השחור הזה.

שלב שני, נרשמות לקורס. כן כן, בוחרות בעצמנו, בעתיד שלנו ושל האהובים שלנו ולא מוותרות לעצמנו על עצמנו.

שלב שלישי, מפנות לעצמנו זמן קבוע ללימוד הקורס. מעבר למפגש שלנו כקבוצה, שימי לך ביומן שעתיים ברצף או כל יום חצי שעה, תלמדי את התכנים ובעיקר תתרגלי אותם

שלב רביעי, מתחילות להשקיע, גם אם זה בקטן. פשוט מתחילות

 

את בטח אומרת, אבל אין לי הון מה אני אעשה בשוק ההון? 

אני אגלה לך סוד. אחד הדברים היותר מדליקים בעניי בשוק ההון הוא הגמישות שקיימת בו:

סכום השקעה

את יכולה להתחיל בכמה מאות בהוראת קבע חודשית ואת יכולה להתחיל עם כמה מיליונים. כן ממש לא צריך סכומי כסף גבוהים בשביל להתחיל הרי 5% תשואה הינם 5% מכל סכום.

טווח השקעה

את יכולה להשקיע לכמה חודשים ואת יכולה להשקיע לכל החיים

רווח מכל מצב שוק

את יכולה להרוויח כשהשוק עולה, את יכולה להרוויח כשהשוק יורד ואת יכולה להרוויח כשהשוק עומד במקום

רמת סיכון מותאמת אישית

את יכולה להיות ברמת סיכון נמוכה, גבוהה או כל רמה בדרך

חסכון לכל מטרה

את יכולה לחסוך לפרישה, ללימודים, לחתונה של הילדים ואת יכולה לחסוך לטיול במאצ'ו פיצ'ו (או כל יעד אחר)

השקעה בכל מקום בעולם (כמעט)

את יכולה להשקיע בבורסה התל אביב, את יכולה להשקיע בניו יורק, בלונדון או בכל מקום אחר שפתוח לזרים

כל מי שרוצה שליטה אמיתית על החיים שלה חייבת להבין בכסף - איך לנהל אותו במקום שהוא ינהל אותנו. הקורס של אפרת מאפשר ללמוד על השקעות ושוק ההון, ולא רק באופן תאורטי אלא מתוך מטרה להתנסות בזה בעצמך, כדי שאת בסופו של דבר תנהלי את הכסף שלך, וכל זאת באווירה נעימה, יחס אישי והרבה השקעה ואכפתיות. מומלץ!
גלית אגמון
השתתפתי בקורס מבוא לשוק ההון אצל אפרת והיה מצויין. הגעתי ללא ידע מוקדם ופחד מהנושא, אבל במקצועיות רבה וסבלנות אין קץ קיבלתי מאפרת כלים משמעותיים ובפעם הראשונה הצלחתי לפתוח את מגזין שוק ההון ולהבין מה אני קוראת, וואוו ! אפרת מביאה אתה המון ידע ונסיון מעשי ושוזרת בקורס טיפים מאחורי הקלעים של עולם ההשקעות. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לרכוש השכלה פיננסית !!
אסנת פריש
אל הקורס של אפרת הגעתי מעט אחרי פרישתי לגימלאות עם סכום כסף שהצטבר לזכותי ובלי אפשרות להתמצא בשלל האפשרויות שישנן לפעול עם רצון עז ללמוד ולהבין משהו חדש וקמצוץ במה שמתרחש (עם הכסף כל יום על ידי...) אז נגשתי לבנק באדיבות ובחיוך דיקלמו בפני מילים בלתי מובנות מושגים מדפי הכלכלה ומדורי הכסף לא הבנתי , אבל רציתי אז הזכירו לי את אפרת שבשמונה מפגשים מאורגנים היטב מדורגים ומונגשים לקהל ההדיוטות הצליחה אט – אט להפוך מושגים כמו "קרנות נאמנות" אג"ח , קופות ."ניהול סיכונים" וכיוב' למשהו מובן ואפשרי נכון שיש עוד ללמוד ולהתנסות , אפרת פתחה בפני צוהר ומאז אני הולכת ומרחיבה אותו לממדי חלון ועם הדרכה וליווי , כמו של אפרת , אני בטוחה שעוד אשב על המרפסת מירי מרדלר
מירי מרדלר

בדיעבד אני יודעת להגיד שאת ההשקעה הראשונה שלי עשיתי בגיל 12, כאשר קניתי ממתנות הבת מצווש שלי 100$, אך בפועל נחשפתי לשוק ההון בצורה מוסדרת בלימודי התואר הראשון שלי, שם הבנתי ממש את הפוטנציאל הגלום בו ואת הפשטות הקיימת שם.

לאחר מכן למדתי למחנים של רשות נירות ערך והוצאתי רשיון ייעוץ השקעות ובהמשך גם פנסיוני.

במשך 8 שנים ייעצתי למעל 2,000 לקוחות באחד מהבנקים הגדולים ובשנים האחרונות לימדתי כ 60 א.נשים להשקיע בשוק ההון. היום ההתמקדות שלי היא בעיקר בנשים, כי המרחב הנשי מאפשר פתיחות שלא ניתן להגיע אליה במרחב משותף, ועדיין ב 2019 אנחנו צריכות עזרה בנושא.

 

כל מה שצריך זה כסף פנוי, הבנה של הכלים השונים, הכרה עצמית של ההתנהגות שלנו ורצון אמיתי לשנות את המציאות שלנו.

מייצרת מציאות חדשה
בה הכסף שלי עובד בשבילי